Contact Us

You may contact us by using the submission form to the right or contact us directly at interschool@interschool.uni.lodz.pl

Don't forget to check out our CONTACT page for more information.

34A Jana Matejki
Łódź, województwo łódzkie

Banner.png

Siedziba

            

SIEDZIBA

Brytyjska Szkoła Międzynarodowa Uniwersytetu Łódzkiego znajduje się na kampusie Uniwersytetu Łódzkiego przy ul Matejki 34a Łodzi.

Pomieszczenia zostały dostosowane do potrzeb poszczególnych sekcji Szkoły: Foundation (Przedszkole), Primary (Szkoła Podstawowa) oraz Secondary (Gimnazjum i Liceum).

Większość sal jest wyposażona w tablice interaktywne.

Sekcja Foundation posiada dużą klasę dydaktyczną oraz salę zabaw, prowadzącą do zacisznego aneksu, w którym dzieci mogą odpocząć. Wszystkie węzły sanitarne należące do Przedszkola są oddzielone od reszty Szkoły i służą tylko przedszkolakom. Ta część Szkoły ma również łatwy dostęp do ogrodzonego placu zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i drabinką.

Sekcja Primary składa się z dużych klas zapewniających dzieciom wystarczającą przestrzeń do nauki oraz zabawy. Znajduje się tu również sala gimnastyczna, w której odbywają się ogólnorozwojowe lekcje wychowania fizycznego.

Sekcja Secondary ma mniejsze sale, które są przeznaczone do nauczania poszczególnych przedmiotów takich jak matematyka, fizyka, historia, biologia, angielski i nauki przyrodnicze.